Blog

Hornická desítka

V sobotu 7. listopadu se již tradičně konal tentokrát jubilejní třicátý ročník Hornické desítky. Na startu letos stáli jen dva zástupci z SK Fuga a to Karolína a já. Letos kvůli nestále vzrůstajícímu počtu závodníků, byl závod rozdělen zvlášť na ženy a muže. A tak jsme se mohli s Kájou navzájem povzbuzovat se a fandit si.

Ve dvě hodiny odstartovaly ženy a už po prvním kole bylo jasné kdy s největší pravděpodobností vyhraje. Kája se držela mírně vzadu, trochu moc se oblékla a tak i možná proto doběhla v čase 46:13 o více než minutu a půl za osobákem na celkovém 338. místě (což bylo mé startovní číslo)

Ve čtvrt na čtyři odstartovali muži, postavil jsem se trochu víc dozadu s tím že poběžím kolem 43 minut, protože jsem naposledy běžel na Elbě, tak ať běžcům nezavazím. To se ukázalo jako chyba, první dva kilometry se nedalo moc předbíhat a lidé dost zavazeli. Poté se to trochu natáhlo a já si běžel své tempo. Kupodivu to docela odsýpalo a v cíli jsem byl za 41:17. Jen něco málo přes minutu oproti osobáku. Takže spokojenost,..

Více článků

Havířská 10 (2)

Chcete se dozvědět neco více o triatlonu, jen si popovídat, nebo si dát kávu? Zastavte se během soboty k našemu stánku. :-) Pro závodníky bude možnost zakoupení energetického gelu od Nutrendu se slevou…

> více <

Havířská desítka

Sponzorujeme Havířskou desítku, první žena v cíli se od nás odnese běžeckou obuv Mizuno Wave Rider 18 a každý závodník se běhe závodu může osvěžit iontovým nápojem dodaným také…