Aktuality

Půjčte si koloběžku

Půjčovna a prodej koloběžek v Havířově

 

Ať jsi turista, sportovec, nebo máš rád přírodu a zábavu s kamarády nebo dětmi. Vyzkoušejte naši půjčovnu koloběžek. Půjčte si koloběžku pro skvělý zážitek, na běžné cestování, na dovolenou, pro cesty za poznáním regionu, na sport, nebo jen tak.

  

Koloběžka Kostka Tour Max / Tour Max FOLD

Univerzální koloběžka do města i delší cesty s koly 26" a 20" pro dospělé s nosností 150 kg. Vratná záloha Kč 3000,-

 


Koloběžka Kostka Twenty Max / Twenty Max FOLD

Kola 20"/20", nosnost 150kg, hmotnost: 8,8kg, brzdy: Shimano Alivio, náboje: Remerx 65mm. Vratná záloha Kč 3000,-

 

Ceník

1 den 2 dny 3 dny 4 dny každý další den víkend (Pá - Po)
200 Kč 350 Kč 450 Kč 550 Kč 80 Kč 350 Kč

 

Podmínky půjčovny:

  • Doporučujeme rezervaci koloběžky a to osobně, telefonicky 728 122 068 nebo emailem info@cyklokram.com. Současně uveďte kolik koloběžek si chcete vypůjčit, jaké typy, od kdy a na kolik dnů si je budete chtít vypůjčit a také na kolik hodin Vám je máme připravit.
  • Koloběžku je možné si půjčit v naši prodejně po předložení průkazu totožnosti a složení vratné zálohy ve výši uvedené u jednotlivých koloběžek. Pak jen stačí zaplatit půjčovné, podepsat dohodu o zapůjčení koloběžky a koloběžku si odvézt. Koloběžky, které je možné si u nás půjčit, Vám před samotným půjčením předvedeme a seřídíme.
  • Platba vratné zálohy je možné pouze v hotovosti.
  • Jestliže se rozhodnete koupit si u nás jakoukoliv novou koloběžku, od nás dostanete slevu ve výši půjčovného, maximálně však slevu 400,- Kč. Tato nabídka platí na 1 zakoupenou koloběžku za 1 vypůjčenou a neplatí na koloběžky, které jsou prodávány ve výprodeji.
  • Dovolujeme si upozornit Vás, že jízda na vypůjčené koloběžce je na vlastní nebezpečí a neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody, které způsobíte.
  • Koloběžky přebíráme zpátky čisté. Za vrácení špinavé koloběžky účtujeme poplatek 200,- Kč.
  • Na koloběžce je zakázáno provádět jakékoli změny.
  • Koloběžku půjčujeme osobám starším 15 let.
  • Za ochranu koloběžky před zcizením nebo poškozením ručí zákazník. Výše případného poškození bude odečtena ze skládané zálohy. Zcizená koloběžka bude doplacena do plné ceny dle ceníku prodejny. Použití cyklistického zámku nebo jiného zabezpečení je čistě na zákazníkovi. Doporučujeme nenechávat koloběžky bez dozoru. Většinou jsou ochotni lidé je pohlídat, je-li třeba.

Další aktuality

LEHKÁ DĚTSKÁ KOLA ACADEMY

  Pokud hledáte ultralehká, ergonomická, ale přitom stylová a bezpečná kola pro Vaše ratolesti, řada Academy je pro ně jako stvořená. Vyberte si z oblíbených modelů, které jsou navrženy s ohledem na dětské potřeby a odstranění…

> více <

Stěhování prodejny

    Vážení zákazníci,       Od 4.4. nás najdete hned za rohem na adrese Šenovská 3 (bývalá Pivotéka).

> více <

Půjčovna střešních nosičů THULE

Z vlastní zkušenosti dobře víme, že každý nemá v bytě tolik místa. Proto nyní nabízíme službu vypůjčení střešního nosiče kol ( možnost zapůjení také unerzálních příčníkú pro hagusy ). V půjčovně jsou výhradně originální…

> více <

ČELOVKY

Běháte rádi? Nenechte se zaskočit tmou, zastavte se pro TOP čelovky Fenix,..

> více <

Dětská kola

Dorazilo spoustu dětských kol, udělejte dětem radost,..

> více <

Sedla Author

Ještě před tím, než se rozhodnete pro koupi nového sedla, může v naší prodejně otestovat sedla Author a vybrat si tak konkrétní typ, který dokonale odpovídá vaší anatomii. Tak nekupujete " zajíce v pytli" a vyhnete se rozčarování, že…

> více <